O nas - Optidieta

optidieta ikona

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że dieta jest bardzo istotnym elementem dnia. To dzięki niej nasz organizm rozwija się w prawidłowy sposób i nie brakuje mu energii na ciężkie dni. Jednak nie zawsze jesteśmy w stanie zaplanować dokładnie posiłki, a już tym bardziej je przygotowywać.

Zajmujemy się cateringiem dietetycznym by oszczędzić wasz czas, który codziennie spędzany jest w kuchni. Dostarczamy zdrowe i pełnowartościowe posiłki wprost do waszych rąk. Posiłki przygotowywane są codziennie, dzięki czemu są świeże i pyszne.

W naszej ofercie test przygotowaliśmy dla Państwa 4 zbilansowane plany żywieniowe w opcjach: Standard, Sportowa, Wegetariańska i Wegetariańska z rybą.
Każda z nich znajduje się w kilku stopniach kaloryczności od 1000 do 3000 kcal.
Pozwala to nam dopasować kaloryczność pod każdego klienta indywidualnie.

Pomożemy Państwu  z dopasowaniem zbilansowanej oraz odpowiednio urozmaiconej diety. Przed wyborem odpowiedniego planu żywieniowego proponujemy Państwu konsultację dietetyczną, szczegóły w zakładce "dietetyk"

Rezerwacja cateringu jest dostępna poprzez formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej www.optidieta.pl, telefonicznie oraz mailowo. Nasze dostawy realizujemy w godzinach 16.00 - 22.00, zapewniając Państwu zestaw 5 dietetycznych, zdrowych i smacznych posiłków na cały dzień. Przygotowywane są przez naszych  kucharzy, wyłącznie ze świeżych i naturalnych produktów, spełniających
najwyższe standardy jakości.

Dlaczego warto z nami współpracować?
Poznaj aż 10 powodów:

Doświadczeni
dietetycy

Doświadczeni
kucharze

Młoda i prężnie
rozwijająca się firma

Obsługa klienta na
najwyższym poziomie

Różnorodne diety o
kilku rodzajach kcal

Wysokiej jakości
produkty

Darmowy dowóz
wyznaczonych strefach

Dieta z dostawą
do domu

Promocje dla
stałych klientów

Pakiety biurowe
dla firm